До Дня св. Патріка залишилось
28 01 08

Наша пивоварня:

Пивоварня з багаторічною історією

Приватна пивоварня

Ми виробляємо «Своє пиво» ​​на кращому в світі німецькому пивоварному обладнанні, яке має більш ніж 333-річний досвід у виробництві якісного обладнання для пивоваріння.
Сьогодні ПАБ-ПИВОВАРНЯ "To Dublin" пропонує Вам спробувати чотири сорти пива: ель, світле, пшеничне світле і авторське.
«Своє Пиво» Авторське це сезонні сорти зварені нашим пивоваром за своєю оригінальною рецептурою з любов'ю і турботою для Вашого задоволення, мають унікальний смак і аромат, не повторюються і не мають аналогів!
Були зварені "Своє Пиво" Dunkelweizen, "Своє Пиво" молочний стаут, "Своє Пиво" віденський лагер, плануємо зварити пиво в стилі ІPA, гарбузовий ель, копчене пиво і багато іншого.
«Своє Пиво» Weissbier  пшеничне пиво. Відмінна риса всіх стилів пшеничного пива полягає у використанні крім ячмінного солоду досить великий пропорції несоложеної пшениці, завдяки цьому пиво виходить непрозоре, солом'яно-золотистого кольору, і це відмінна риса білого пива. В бельгійський WitBier обов'язково на додаток до хмелю, також додаються набір спецій, основні з яких, насіння коріандру і цедра гіркого апельсина. У нього дуже легкий, освіжаючий смак.

Приватна пивоварня

«Своє Пиво» Amber Ale - це янтарний ель високої якості, що відрізняється повноцінним смаком і насиченим бурштиновим кольором з глибоким червонуватим відтінком. Має яскраво виражений смак і солодкість карамельного солоду з помірною хмелевою гірчинкою.
«Своє Пиво» Premium Pilsener - це класичний європейський лагер низового бродіння, зварений з великою турботою, по праву пишається прекрасним смаком, стійкою і щільною піною, славиться своїм світло-золотистим кольором і прозорістю, а також бездоганним букетом.
 
Ми відповідально стверджуємо, що варимо дуже хороше пиво!
Приходьте до нас!

Схема пивоварні

Останні новини: