До Дня св. Патріка залишилось
28 01 08

Про пивний паб To Dublin:

В останні роки паби стали одним з найпоширеніших форматів закладів для відпочинку. Причиною подібної популярності стала незвичайна атмосфера, створювана настроєм відвідувачів на тлі колоритного для міського життя інтер'єру. Одним з найбільш відвідуваних пабів у всьому світі залишається ірландський паб, що славиться своїм ставленням до дрібних деталей дизайну закладу. Добротні дубові меблі, старі фотографії та культові рекламні плакати в поєднанні з приглушеним світлом створюють неповторний затишок для відвідувачів.

Сучасні міста воліють змінювати класичний формат пабів, позиціонуючи свої заклади як паб-ресторан або паб з живою музикою. Одним з таких є паб в Києві, що дозволяє відвідувачам не тільки розслабитися в компанії друзів за переглядом матчу улюбленої футбольної команди, але і при необхідності провести корпоративний банкет або ділову зустріч. Продуманий інтер'єр дозволяє гостям закладу протягом декількох хвилин змінити обстановку, переселившись з гучної та веселої атмосфери в паб-ресторан, де їх порадує оригінальна ірландська кухня. До того ж, у нас ресторанне меню, яке включає страви класичної європейської, німецької кухні, а також улюбленими для відвідувачів закусками до пива.


Традиційний ірландський паб з живою музикою в Києві


Як кожен традиційний айріш паб, паб To Dublin не залишить своїх відвідувачів без приголомшливого ірландського пива, яке в поєднанні з елементами традиційної кухні створить абсолютну гармонію настрою і смаку. При бажанні, томний настрій можна розбавити властивими ірландському пабу переглядом спортивних подій. Найчастіше ці ігри здатні ставати контрастом томного стану, дозволяючи збиратися великим компаніям і своїми суперечками підтримувати галасливу атмосферу закладу. А завдяки всій цій ідилії айриш пабу з живою музикою, ірландський паб Києва постійно розширює коло своїх постояльців.


Ще недавно, досить складно було собі уявити поєднання слів "ірландський паб в Києві", але за час свого існування цей заклад став не просто закладом, в якому можна просто смачно поїсти і випити відмінного пива, а справжнім центром соціального життя. Тут постійно зустрічаються друзі, відзначають різні свята, обговорюють футбольні матчі. Спеціально обладнаний майданчик рідко кого залишає байдужим, заповнюючи себе відвідувачами, спраглими піддатися такту живої музики. Афіша пабу To Dublin дозволяє попередити наших гостей про приїзд знаменитого артиста або про масовий захід. Найбільшою популярністю користується традиційне для Ірландії свято "День Святого Патріка". У такі дні позитивна атмосфера закладу просто зашкалює, дозволяючи відвідувачам йти задоволеними і сподіватися на швидке повернення.


Ірландський паб в Києві щиро дорожить своїми постояльцями і обіцяє не залишити байдужим своїх нових гостей.

Останні новини: