До Дня св. Патріка залишилось
28 01 08

Бонусна програма To Dublin::

Бонус-це «віртуальні гроші», які нараховуються на карту гостя після оплати рахунку. Бонусна карта видається при рахунку від 1000 грн.
Датою початку участі в програмі є дата реєстрації шляхом заповнення анкети на сайті. Заповнена анкета і Ваш підпис в ній підтверджує Ваше бажання брати участь у Програмі, отримувати електронні листи, sms-повідомлення, а також підтверджує те, що Ви ознайомилися з умовами та правилами Програми.
 
За даними Вашої анкети, буде створений особистий рахунок для накопичення балів.
Про кількість балів на Вашому рахунку Ви зможете дізнатися, при наданні Карти адміністратору або побачити кількість нарахованих балів у Вашому чеку.
 

Накопичувальна система переходу на наступний рівень нарахування:

Категорія Silver при накопиченні на рахунку Вашої картки від 1000-10 000 грн. за кожні 100 грн. нараховується по 10 бонусів

Категорія Gold від 10 000 - 30 000 грн. за кожні 100 грн. нараховується по 15 бонусів Gold

Категорія Platinum від 30 000 за кожні 100грн. нараховується по 20 бонусів Platinum

 
Усі власники дисконтних карт автоматично переводяться на бонусну систему після заповнення анкети на сайті відповідно своїй знижки та накопиченої сумі на карті.

Власники 5% карт переходять у категорію Silver при накопиченні від 1000 грн.

Власникам 15% карт Категорія Gold при накопиченні від 10 000 грн.

Власникам 20% карт Категорія Platinum при накопиченні від 30 000 грн.

 
ВАЖЛИВО! Власники дисконтних карт можуть бути переведені в ту чи іншу категорію, відповідно до накопиченням суми на карті, як у бік збільшення бонусу, так і в бік зниження бонусу.
 
Бонуси нараховуються та списуються на бар і на кухню, крім бізнес-ланчі!
 
Термін дії БОНУСІВ - 3 місяці з дня нарахування за цим чеком!
 
Якщо протягом 12 місяців бонусна картка не використовувалася - карта анулюється!
 
У День Народження і впродовж тижня діє знижка 30%. 
УВАГА! ЗНИЖКА 30% не діє під час вечірок * подробиці у адміністратора за тел .: 569-55-31

Передбачається нарахування подарункових балів в період акцій та свят, про які Організатор може повідомляти додатково за допомогою інструментів комунікації, які Учасник вказав при заповненні Анкети.

Для списання / використання балів з Карти Учасник повинен озвучити таке побажання до моменту замовлення рахунки в офіціанта і передати Карту. Обумовлені бали будуть списані з рахунку Учасника при процедурі розрахунку.

Учасник може використовувати отримані бали повністю або частково. У разі часткового використання балів, нарахування нових балів буде здійснено на залишок рахунку від загальної вартості страв і напоїв в рахунку Учасника, що беруть участь в накопичувальній Програмі, згідно номіналу Карти Учасника на поточний момент.

На чеку висвічуються накопичені і витрачені бонуси.

Часткове використання балів можливо тільки за умови, що залишок суми рахунку буде оплачений готівкою. При цьому на залишок суми рахунку, сплаченої готівкою грошима, будуть нараховані нові бали. Оплата рахунку частково балами, а частково шляхом безготівкового розрахунку (банківською платіжною карткою) неможлива.

Організатор Програми залишає за собою право на свій розсуд змінювати правила, умови, терміни і порядок роботи Програми та Карт, шляхом розміщення інформації на сайті та / або розсиланням смс, e-mail повідомлень.

Останні новини: